Pomoc

Jak się organizuje imprezy?

Cześć!

Jeśli trafiliście na tego bloga, to zapewne szukaliście informacji na temat tego, jak zorganizować jakąś imprezę. Wasz event może mieć różny charakter. Czy to jest zwykła impreza urodzinowa kolegi (np. czterdziestka), wieczór kawalerski lub panieński, czy też impreza firmowa, która ma łączyć integrację z wieczorną zabawą przy drinkach, trzeba się nieco wysilić. 

Znalezienie miejsca, rezerwacja, dogadanie ewentualnie warunków wynajmu, zaproszenie ludzi, sprawne „ogarnięcie” wszystkiego na miejscu czasem przerasta nasze możliwości. Nie mając doświadczenia z pewnością zdarzy nam się zapomnieć podstawowych rzeczy. Jeśli jest to większy event, spoczywa na nas dodatkowo presja. Boimy się też zawieść i zastanawiamy się, co będzie, jak ten tort nie dojedzie? Co będą o mnie myśleć, kiedy zawalę i pomylę godziny?

Ciężka sprawa z tym organizowaniem, prawda?

Blog ten ma na celu pomóc Wam, drodzy czytelnicy w okiełznaniu sztuki organizowania imprez. Nie znajdziecie tu od razu kompleksowej wiedzy. Z biegiem czasu będę na blogu zamieszczać różne wpisy poradnikowe. Opowiem, jak zorganizować imprezę stacjonarną  lub wyjazdową, podpowiem czego unikać i na co zwracać uwagę. Może mały bankiet? Może jakieś warsztaty? Nie ma problemu – mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Do przeczytania za kilka dni! 🙂

G.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *