Imprezy stacjonarne

Niezbędnik socjalisty – czyli o czym nie wolno zapomnieć organizując imprezę w klimacie PRL?

Obywatelu! Impreza nasza znalazła się nad przepaścią! Towarzysze i towarzyszki w niedoli swej muszą spamiętać wszelkie elementy potrzebne na udaną prywatkę w klimacie jedynych słusznych czasów! Aby sojusz przyjaźni polsko-radzieckiej trwał dalej, a zgniły zachodni świat nie przedarł się ze swoja obrzydliwą propagandą, musimy zapewnić towarzyszom wszelkie atrybuty dobrej imprezy w klimacie PRL! To jak? Pomożecie?!

Zdobycze techniki elementem wywrotowym!

Przed wejściem na salę bankietową towarzysz ORMO-wiec musi odbierać telefony komórkowe, smartwatche, komputery i inne amerykańskie urządzenia szpiegowskie! Jak mawiał sam towarzysz Włodzimierz, kontrola to najwyższa forma zaufania, a w Polsce ludowej takich szatańskich przedmiotów nie widziano i się widzieć nie będzie!

Religia to opium dla mas – ale muzyka już nie

 Muzyka na prywatce musi być tak dobra i skoczna, żeby młot i sierp zaczęły tańczyć Makarenę! Do użytku publicznego dopuszcza się jedynie utwory muzyczne z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych, a co najmniej ćwiartka z nich musi wychwalać towarzysza Edwarda i realny socjalizm! Program Partii Programem Narodu! Lub Firmy!

Strój nowoczesnym elementem wywrotowym!

Zapamiętajcie sobie towarzyszu raz na zawsze! Te wszystkie nowoczesne koszule, bluzy jakichś (tfu!) amerykańskich zespołów czy innych tam cyrków to rak toczący zdrowy organizm socjalizmu! Dopuszcza się garnitury, sukienki i koszule w jakich szczycił nas swoją obecnością sam towarzysz Edward podczas swoich płomiennych przemówień! Choć nie zawsze rozumieliśmy towarzysza, a jeszcze częściej on sam siebie nie rozumiał, to jego odzienie podziwiało całe społeczeństwo!

Naród bogaty to naród nieszczęśliwy – kartki towarzysze! Kartki!

 Wszelkiego rodzaju napitki z saturatorów i z pod lady dostępne będą na jedynie na kartki. Pieniądze to ma partia i ona wie, czego chcesz i czego potrzebujesz Obywatelu i Obywatelko! Do kolejki można ustawiać się od samego rana i pamiętajcie obywatele –członkowie partii mają specjalny kontyngent i obsługiwani będą poza kolejnością!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *