Imprezy stacjonarne

„Szybcy i wściekli” na imprezie firmowej

Nie zliczę dokładnie, ile nakręcono już filmów z serii „Szybcy i wściekli”. Dawno temu straciłem rachubę. Jedno wiem na pewno – produkcja ta zdobyła wielką popularność na całym świecie. W naszym kraju również. Nie dziwią więc pytania klientów o imprezę w takim właśnie klimacie.

Przepis na event firmowy w tym klimacie jest niezwykle prosty –  ma być szybko, ma być wściekle i ma być dużo moto-gadżetów! Atrakcje, jakie zapewnia się gościom są niezwykle proste do zorganizowania.

Przede wszystkim skoro jesteśmy w temacie wyścigów, nie może się obejść bez symulatora wyścigów. A właściwie to nawet i kilku. Każde stanowisko musi być wyposażone w ekran LCD oraz oczywiście w sprawną kierownicę z pedałami. Rajdy WRC, Formuła 1, a nawet i wyścigi motocyklowe – oferta świetnych gier w tym temacie jest w tych czasach bardzo bogata, jest więc w czym wybierać.

Na imprezie nie może zabraknąć również konkursów. Mając symulatory wyścigowe najlepszym wyjściem będzie po prostu zorganizowanie firmowych zawodów! Gwarantuję, zabawy będzie co nie miara, a goście takiej imprezy w zdrowej rywalizacji wyłonią najszybszego kierowcy w firmie!

Miejsce imprezy  również powinno być odpowiednio zaaranżowane. Polecam zadbać o ścianki tematyczne z motywami z filmów czy choćby o klimatyczną ściankę fotograficzną lub fotobudkę. Sprawna agencja eventowa powinna również posiadać na wyposażeniu „kącik przebrań”, czyli garderobę ze strojami, moto-akcesoriami i gadżetami. Możliwość przebrania się przez gości po pierwszym przełamaniu lodów zostanie doceniona 😉

konferansjer, szybcy i wściekli

Taką imprezę oczywiście musi ktoś poprowadzić. Za każdym razem polecam zdać się na obsługę profesjonalnego konferansjera. Nie tylko będzie potrafił odnaleźć się w nietypowych sytuacjach, ale także ugasić ewentualne, nieprzewidziane „pożary”. Dodatkowo zawodowiec z pewnością przeprowadzi sprawnie konkursy integracyjne. Pomoc animatorów jak zawsze, będzie nieoceniona 🙂

O oprawę muzyczną powinien zadbać fachowiec. Nie oszczędzajmy pieniędzy na DJ’a. Te kilkaset złotych więcej nie powinno nikogo boleć. O wiele lepiej jest dostawać opinie o świetnej imprezie do białego rana, niż przykre komentarze o słabej muzyce i DJ’u partaczu, prawda? 😉

Jestem przekonany, że impreza w tym klimacie spełni Wasze oczekiwania. Scenariusz jest idealny dla grupy do 100 osób, ale i dla większych ekip udawało mi się organizować długo wspominany event. Zapraszam i polecam!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *